صندوق سرمایه‌گذاری فیروزه موفقیت
شماره ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ۱۰۷۸۹
شماره ثبت نزد مرجع ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری ۲۹۹۸۵
News
دسته بندی مجامع
عنوان خبر گزارش وضعيت بازار و صندوق فيروزه در نيمه دوم تير ماه 1391
منبع -
مقدمه پس از آنكه بازار سهام با حمايت برخي سرمايه‌گذاران حقوقي، آرامشی دو هفته‌اي را تجربه كرد، بار ديگر در روزهاي میانی تیر ماه، فضاي بازار منفي شده است؛ به نحوي كه شاخص بورس در هفته پاياني تير با افت 1.4 درصدي در عمل، رشد اخير خود را خنثي كرد تا زيان بازار سهام در نخستين ماه تابستان به 4.3 درصد برسد.
متن خبر

پس از آنكه بازار سهام با حمايت برخي سرمايه‌گذاران حقوقي، آرامشی دو هفته‌اي را تجربه كرد، بار ديگر در روزهاي میانی تیر ماه، فضاي بازار منفي شده است؛ به نحوي كه شاخص بورس در هفته پاياني تير با افت 1.4  درصدي در عمل، رشد اخير خود را خنثي كرد تا زيان بازار سهام در نخستين ماه تابستان به 4.3 درصد برسد. گزارش‌هاي سه ماهه برخي شركت‌ها و اخبار مربوط به مشكلات توليد در بعضي صنايع (نظير خودروسازان و توليدكنندگان پتروشيمي) همزمان با توقف مكرر نمادهاي معاملاتي، سه عاملي هستند كه نقشي مهم در ايجاد فضاي احتياط در بازار سهام ايفا كرده‌اند. فارغ از حمايت‌هايي كه در قالب تزريق نقدينگي به بورس صورت مي‌گيرد؛ به نظر مي‌رسد سرنوشت مشكلات موجود در روند عمليات برخي شركت‌ها در تعيين حال و هواي بازار سهام در ماه‌هاي پيش رو نقشي اساسي خواهد داشت.

ارزش واحدهاي صندوق سرمايه‏گذاري فيروزه در نيمه دوم تير ماه، علي‏رغم افت بازار تقريباً ثابت ماند و با وجود شرايط منفي بازار، تلاش براي كسب بازدهي مثبت توسط مديران صندوق همچنان ادامه دارد.

پیوست